top of page
dla panow

Zabiegi dla Panów

Trwała depilacja laserowa Laser Vectus

Depilacja u mężczyzn w naszym Centrm występuje w zabiegach pojedynczych bądź pakietach. Depilacja dla mężczyzn obejmuje przedstawione pakiety, ale oczywiście włosy na plecach i innych obszarach można usuwać oddzielnie. Depilacja laserem Vectus to innowacyjna metoda usuwania włosów. Podczas kuracji usuwanych jest 95% włosków. Pozostałe 5% może, ale nie musi pojawić się po roku od ostatniego zabiegu. Dzięki inteligentnemu czytnikowi melaniny jakim jest Skintel, urządzenie dobiera indywidualną i najbardziej odpowiednią moc dla każdego pacjenta. Wśród mężczyzn to właśnie owłosienie na plecach jest jednym z najczęściej usuwanych.

 

 

 

Manicure męskie

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny poprawiający wygląd naturalnej płytki paznokcia. Polega na zmiękczeniu, odsunięciu i wycięciu, za pomocą odpowiednich cążek, nachodzącego na płytkę paznokcia naskórka oraz na wyrównaniu i nadaniu odpowiedniego kształtu paznokciom.

Pedicure męskie

Podstawowy zabieg pielęgnacyjny na stopy. Polega na zmiękczającej skórę stóp kąpieli, odsunięciu i wycięciu nachodzącego na płytkę paznokcia naskórka, nadaniu paznokciom odpowiedniej długości i kształtu oraz usunięciu zgrubiałego naskórka ze stóp.

Relaksacyjny lub klasyczny masaż pleców

Łączy w sobie elementy masażu leczniczego i relaksacyjnego. Poprawia odżywienie tkanek, regulując pracę wszystkich układów organizmu.

WSKAZANIA

  • nadmierne napięcie mięśniowe

  • zmęczenie powysiłkowe

Zabieg na twarz przeciwzmarszczkowy

Wysoka dawka energii zapewni natychmiastową poprawę witalności skóry. Odpowiednio dobrane składniki aktywne wyciszą zestresowaną skórę, pobudzą procesy regeneracji i odnowy.

Please reload

bottom of page