Zabiegi na dłonie i stopy

Manicure

 Manicure Biznesowy ​hybrydowy

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej niezależnej i silnej kobiety. W kontaktach biznesowych niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie, zaś dbałość o szczegóły może przeważyć szalę ważnego kontraktu na Twoją korzyść. Jeżeli zgadzasz się z powyższymi stwierdzeniami Manicure Biznesowy to idealna propozycja dla Ciebie!
Oddaj się w ręce wykwalifikowanych kosmetologów, które sprawią, że Twoje dłonie będą emanowały subtelnym pięknem i potwierdzały Twój zawodowy profesjonalizm.
Ponadto zabieg ten odpręży Cię i sprawi, że na chwilę przeniesiesz się w świat błogiego relaksu, gdyż jest wykonywany  w zaciszu gabinetu na wygodnych leżankach, który pomoże się zrelaksować po ciężkim dniu. Pozwól sobie na małą przerwę i spraw, aby każdy detal Twojego wizerunku był idealny!

Zabieg obejmuje:

  • Manicure biologiczny,

  • Malowanie lakier lub lakier hybrydowy

  • Kompleksową pielęgnację dłoni, (peeling, masaż)

  • Aplikację kremu nawilżającego.


Business Linia oferowane jest aż 18 eleganckich kolorów, które idealnie wpisują się w biznesowy dress code. Kolory są stonowane i zgaszone, gdyż Biznesowym dress code nie ma miejsca ma neony, ostre kolory, zdobienia czy wzorki. Wszystkie paznokcie powinny być pomalowane na jeden kolor.
 

Znaczenie kolorów

Kolory w biznesowym dress code mają ogromne znaczenie. Dobrze jest się z ich znaczeniem zapoznać i świadomie po nie sięgać:

beżowy – takt, zaufanie
czarny – ekskluzywność, elegancja
niebieski – zaufanie
czerwony – pewność siebie, duże aspiracje
szary – kompetencje, szacunek
biały – uczciwość, czystość

 

Usługi:
-Manicure klasyczny z malowaniem 
-Manicure biznesowy (hybrydowy) 

-IBX system odbudowy paznokci DŁONI I STÓP
-Pakiet duo (dłonie i stopy hybryda lub lakier)

-Manicure dla panów Spa
-Parafinowanie dłoni 

-Zabieg SPA na dłonie ( oprawa płytki paznokcia, peeling, maska, masaż, parafina)  

 

Drodzy klienci dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo chciałybyśmy podkreślić, iż po każdym zabiegu z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp otrzymują Państwo DARMOWE zestawy pozabiegowe m.in. pilniki , kapturki i patyczki.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. 

Gabinet, w którym są świadczone usługi w zakresie pedicure, manicure stanowią wyodrębnioną część wyłącznie na jednoosobową usługę, co przyczynia się do komfortu i relaksu klienta

Pedicure

Drodzy klienci dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo chciałybyśmy podkreślić, iż po każdym zabiegu z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp otrzymują Państwo DARMOWE zestawy pozabiegowe m.in. pilniki , kapturki i patyczki.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. 

Gabinet, w którym są świadczone usługi w zakresie pedicure, manicure stanowią wyodrębnioną część wyłącznie na jednoosobową usługę, co przyczynia się do komfortu i relaksu klienta.

Usługi:

-NOWOŚĆ!!! Pedicure kwasowy Acidboots

Czas na nowy wymiar zabiegu pedicure – zamiast w pełni manualnego usuwania zbędnego naskórka – kwasowa alternatywa, która nie tylko pozbędzie się zgrubień, nagniotków i modzeli, ale i odżywi, uelastyczni oraz będzie pielęgnować skórę Twoich stóp. Dodatkowo w trakcie zabiegu wykonywany jest przyjemny masaż.

Nie pomyl jednak kwasowego pedicure z popularnymi skarpetkami złuszczającymi – nie wywołuje on płatowego złuszczania, jest bezpieczny, a Twoje stopy natychmiast będą wyglądać świeżo i gładko!

Czemu warto wybrać ten zabieg zamiast zwykłego pedicure klasycznego? – (czyli moczenie, tarka/frezowanie, peeling, krem) – Ponieważ eksfoliacja preparatami ACIDBoost® działa wyłącznie na martwy naskórek, którego chcemy się pozbyć – dzięki temu nie uszkodzimy zdrowej skóry i w efekcie nie będzie ona tak szybko ponownie narastać. Ale eksfoliacja to zaledwie jeden z czterech kroków pielęgnacyjnych w tym zabiegu! Składa się on kolejno z fazy oczyszczania i zmiękczania skóry, fazy złuszczania, fazy wygładzania, fazy odżywienia skóry i relaksu.


-Pedicure klasyczny z malowaniem lakierem lub odżywką    
(usunięcie zrogowaceń, obcięcie paznokci, oszlifowanie, peeling, masaż, pomalowanie lakierem w jednym kolorze)

-Pedicure hybrydowe 

(usunięcie zrogowaceń ze stóp, obcięcie paznokci, oszlifowanie, peeling, masaż, lakier hybrydowy w jednym kolorze)
-Pakiet duo (dłonie i stopy hybryda)

-Pedicure SPA (usunięcie zrogowaceń, peeling, maska,parafina na stopy,masaż) 45minut  

Please reload

ul. Jodłowa 10, 98-100 Łask, osiedle Przylesie 

Godziny otwarcia:

     Poniedziałek- Piątek 8:00-20:00
               

NIP: 831 157 4121     REGON:367422515

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT