KLUB KORONA CENTRUM

Karta stałego klienta i program lojalnościowy 

Karta Stałego Klienta w Korona Centrum 

Jesteśmy wdzięczni i doceniamy Naszych wszystkich klientów za ich lojalność wobec naszej marki. Dlatego też powstała karta stałego klienta od 18.05.2020r, która jest dodatkiem do program lojalnościowego, którego dobrze znacie i chętnie korzystacie wymieniając Wasze punkty lojalnościowe na nagrody.

Karta stałego klienta uprawnia do korzystania z usług i produktów w gabinecie i sklepie Korona Centrum z stałym rabatem od 10%-30%.

Tak jak dobrze wiecie, że zdrowie i uroda to dla nas najcenniejsze dary, które chcemy wraz z Wami regularnie pielęgnować. Dlatego też Karta Stałego Klienta opiera się na regularności wizyt i/lub zakupów w Korona Centrum aby Nasi klienci mogli zawsze korzystać ze stałych wyjątkowych cen. 


 

Co należy zrobić aby otrzymać i utrzymać status stałego klienta Korona Centrum.

Zasady są proste :)

3.Program „Karta Stałego Klienta KORONA CENTRUM"
3.1 Uczestnik gromadzi sumę usług i/lub zakupów, poprzez okazanie Karty w Recepcji Gabinetu KORONA CENTRUM po dokonaniu transakcji.


3.2. Po zgromadzeniu na Karcie Stałego Klienta kwoty 2500zł z usług, Uczestnik nabywa prawo do
otrzymania dostępu do stałych wyjątkowych cen do usług i/lub zakupów od 10-30% w gabinecie KORONA CENTRUM (dalej zwane jako: „zniżka"). Zniżka ta jest ważna do końca bieżącego roku.

Przykład nr 1:

-w okresie od 01 stycznia do 30 marca klient zakupił usługi na kwotę 2500zł wówczas do końca roku bieżącego będzie mógł bez ograniczeń ilości wizyt korzystać zawsze z stałych wyjątkowych cen stałego klienta. 

Przykład nr 2:

-klient w okresie od 01 stycznia do 01 lipca był regularnym klientem o, którym mowa w pkt 3.2 i przekroczył sumę kwoty na usługi 2500zł, będzie mógł bez ograniczeń ilości wizyt korzystać zawsze z stałych wyjątkowych cen stałego klienta.


3.3. Po zgromadzeniu na Karcie Stałego Klienta min. 4 opłaconych wizyt i/lub zakupów w ciągu trzech
następujących po sobie miesiącach, Uczestnik nabywa prawo do otrzymania statusu stałego klienta i
otrzymania stałych wyjątkowych cen od 10- 30% zniżki na usługi i/lub zakup towarów w gabinecie KORONA CENTRUM (zwane dalej jako: „Zniżka"). Zniżka ta przysługuje dalej w momencie kontynuacji minimum jednej wizyty i/lub zakupu produktu w miesiącu*

*od 50zł jednorazowa płatność za usługę i/lub zakup produktu.

Przykład nr 1:

-Klient skorzystał w ciągu 3 miesięcy z 4 wizyt i/lub zakupu produktu nabywa prawo do stałych wyjątkowych cen z kartą stałego klienta. Stałe wyjątkowe ceny przysługują dalej w momencie kontynuacji minimum jednej wizyty i/lub zakupu produktu w miesiącu.

                                               

​Regulamin karty stałego klienta dostępny tutaj

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY DLA KAŻDEGO KLIENTA KORONA CENTRUM

Jak działa program lojalnościowy?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjny program lojalnościowy. Polega on na zbieraniu punktów za zakup zabiegów,kosmetyków i bonów podarunkowych. Punkty będą przyznawane również za polecenie naszego gabinetu Kosmetologii Korona Centrum znajomym, napisanie komentarza na naszym profilu na Facebooku, na stronie Versum i google w dniu urodzin klienta. Punkty będzie można wymienić na nagrody: zabiegi, kosmetyki, bony podarunkowe(VOUCHER) dla klienta bądź wskazanej przez nią osobę. Po wymianie punktów na prezent, punkty naliczane są od nowa.

Przelicznik przyznawania punktów i premiowanie aktywności

Załącznik nr 2:
Polecenie nowego klienta (po odbytej wizycie poleconego)–20  pkt

Wystawienie komentarza na portalu versum i google – 5 pkt
Zakup produktu do pielęgnacji domowej -1zł-0,1pkt

*wszystkie zabiegi w gabinecie Korona Centrum 1zł=0,5pkt.

Załącznik nr 3:
Katalog nagród zapraszamy tutaj:

 

Po każdej chwili możesz zalogować się do swojego panelu online i sprawdzić ile punktów posiadasz na swoim koncie. 

Regulamin programu lojalnościowego dostępny tutaj

ul. Jodłowa 10, 98-100 Łask, osiedle Przylesie 

Godziny otwarcia:

     Poniedziałek- Piątek 8.00-18:00

Wtorek, Środa, Czwartek 10.00-20.00
               

NIP: 831 157 4121     REGON:367422515

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT