top of page

KLUB KORONA CENTRUM

Karta stałego klienta 

Karta Stałego Klienta w Korona Centrum 

Jesteśmy wdzięczni i doceniamy Naszych wszystkich klientów za ich lojalność wobec naszej marki. Dlatego też powstała karta stałego klienta od 18.05.2020r, która jest zastępstwem programu lojalnościowego, którego dobrze znaliście i chętnie korzystaliście wymieniając Wasze punkty lojalnościowe na nagrody.

Karta stałego klienta uprawnia do korzystania z usług i produktów w gabinecie i sklepie Korona Centrum z stałym rabatem od 10%-30%.
Tak jak dobrze wiecie, że zdrowie i uroda to dla nas najcenniejsze dary, które chcemy wraz z Wami regularnie pielęgnować. Dlatego też Karta Stałego Klienta opiera się na regularności wizyt i/lub zakupów w Korona Centrum aby Nasi klienci mogli zawsze korzystać ze stałych wyjątkowych cen. 

 
Co należy zrobić aby otrzymać i utrzymać status stałego klienta Korona Centrum.
Zasady są proste :)
3.Program „Karta Stałego Klienta KORONA CENTRUM"
3.1 Uczestnik gromadzi sumę usług i/lub zakupów, poprzez okazanie Karty w Recepcji Gabinetu KORONA CENTRUM po dokonaniu transakcji.


3.2. Po zgromadzeniu na Karcie Stałego Klienta kwoty 2500zł z usług, Uczestnik nabywa prawo do
otrzymania dostępu do stałych wyjątkowych cen do usług i/lub zakupów od 10-30% w gabinecie KORONA CENTRUM (dalej zwane jako: „zniżka"). Zniżka ta jest ważna do końca bieżącego roku.

Przykład nr 1:
-w okresie od 01 stycznia do 30 marca klient zakupił usługi na kwotę 2500zł wówczas do końca roku bieżącego będzie mógł bez ograniczeń ilości wizyt korzystać zawsze z stałych wyjątkowych cen stałego klienta. 
Przykład nr 2:
-klient w okresie od 01 stycznia do 01 lipca był regularnym klientem o, którym mowa w pkt 3.2 i przekroczył sumę kwoty na usługi 2500zł, będzie mógł bez ograniczeń ilości wizyt korzystać zawsze z stałych wyjątkowych cen stałego klienta.

3.3. Po zgromadzeniu na Karcie Stałego Klienta min. 4 opłaconych wizyt i/lub zakupów w ciągu trzech
następujących po sobie miesiącach, Uczestnik nabywa prawo do otrzymania statusu stałego klienta i
otrzymania stałych wyjątkowych cen od 10- 30% zniżki na usługi i/lub zakup towarów w gabinecie KORONA CENTRUM (zwane dalej jako: „Zniżka"). Zniżka ta przysługuje dalej w momencie kontynuacji minimum jednej wizyty i/lub zakupu produktu w miesiącu*

*od 50zł jednorazowa płatność za usługę i/lub zakup produktu.


Przykład nr 1:
-Klient skorzystał w ciągu 3 miesięcy z 4 wizyt i/lub zakupu produktu nabywa prawo do stałych wyjątkowych cen z kartą stałego klienta. Stałe wyjątkowe ceny przysługują dalej w momencie kontynuacji minimum jednej wizyty i/lub zakupu produktu w miesiącu.
                                               

​Regulamin karty stałego klienta dostępny tutaj
 

bottom of page