top of page

Złuszczanie

złuszczanue

Indywidualna terapia kwasami

Indywidualna terapia kwasami seria 5-7 zabiegów co 10-14 dni -
bogata oferta kwasów dobrana do potrzeb skóry

Peeling chemiczny – polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry powodując złuszczenie części naskórka lub nawet skóry właściwej. Działanie peelingu zależy od jego składu chemicznego, stężenia i pH, im niższe pH tym kwas ma większą moc, co za tym idzie wzrasta jego działanie złuszczające i drażniące. Peeling chemiczny jest podstawowym, nieinwazyjnym zabiegiem który oferuje nowoczesna kosmetologia estetyczna. Zaleca się go każdej osobie, której zależy na poprawie wyglądu, ale również opóźnieniu procesu starzenia skóry.

Peel Mission– to najszersza oferta skoncentrowanych peelingów chemicznych . Zawiera linię kwasów: przeciwtrądzikową, przeciwzaskórnikową, odmładzającą, biorewitalizującą, przeciw przebarwieniom, do cery naczyniowej i wrażliwej, na blizny, dla skóry wymagającej .

TERAPIA PRZECIWTRĄDZIKOWA

TERAPIA REDUKCJI PRZEBARWIEŃ

TERAPIA PRZECIWZMARSZCZKOWA, BRUZDY

TERAPIA NACZYNIOWA

Terapia rozjaśniająco-nawilżająca

Przy pierwszym zabiegu płatność za zabieg oraz zaliczka w kwocie 50zł, przy kolejnych za każdy wykonany zabieg. Nadpłata za zabieg zostanie rozliczona przy ostatnim zabiegu.

W przypadku BRAKU poinformowania gabinetu i specjalisty MINIMUM 6 GODZINY przed zaplanowanym zabiegiem ODLICZANA jest kwota 50zł z NADPŁACONEJ wpłaconej przy pierwszym zabiegu.

Reti Peel- Spotęgowana sila Retinolu

Reti Peel- spotęgowana siła Reti odmładzania ! Zaawansowany system silnie odmładzający, bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych. Rekomendowany dla skóry dojrzałej od 30 r.ż, z widocznymi przebarwieniami, utratą jędrności i zmarszczkami.
2 kompleksy retinolu, wzmocnione składnikami intensyfikującymi odnowę skóry.
 

Wskazania:

-ze zmarszczkami

-z widoczną utratą jędrności i elastyczności skóy

-z przebarwieniami

Efekty:

-Efekt totalnej regeneracji struktur skóry widoczny już po 1 zabiegu !

-inicjuje procesy naprawcze,

-przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

-efektywnie wygładza,

-przywraca młody wygląd
 

Przebieg zabiegu- 2 etapy:

Dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

Pierwsza faza to zabieg w gabinecie , którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

Seria tylko 2 zabiegów co 14dni raz co 10 miesięcy !

Cennik:

Twarz+szyja+dekolt+ dłonie    60-70 min        

Sprawdź Nasze stałe promocje w zakładce !

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa jest w pełni bezpieczną i skuteczną metodą będącą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Metoda ta poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się z jej specyficznymi problemami. Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, poprzez wykorzystanie specjalnych głowic, których końcówki pokryte są kryształkami naturalnego diamentu.
Jest to zabieg bezinwazyjny polegający na mechanicznym  ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka, pod stałą kontrolą.
Widoczne rezultaty pojawiają się po pierwszym zabiegu. Obserwujemy wyraźną poprawę w wyglądzie skóry, która wykazuje zdolności do  wygładzenia, spłycenia zmarszczek.  Z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładsza, napięta, elastyczna i świetlista. Nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu.

Wskazania:

-trądzik pospolity (zaskórniki, grudkowy),
-blizny potrądzikowe,

-łojotok,
-suchość skóry,
-zaskórniki, prosaki,
-rozszerzone pory,
-przebarwienia,
-uszkodzenia posłoneczne skóry,
-rozstępy,
-szorstki, zrogowaciały naskórek,

-odmłodzenie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu, ust i szyj

-wiotkość skóry.

Przeciwwskazania:

-zakażenie wirusowe(opryszczka), bakteryjne(liszajec) i grzybicze,

-trądzik ropowiczy,
-nadżerki, nowotwory skóry i znamiona,
-skłonności do keloidów (bliznowców),

Przebieg zabiegu : demakijaż +mikrodermabrazja+ampułka+sonoforeza+ maska+aplikacja kremu

Zabieg Asa Peel Klapp

Zabieg z linii ASA PEEL® firmy KLAPP Cosmetics wykorzystuje unikalne właściwości alfa i beta- hydroksykwasów: salicylowego, winnego, glikolowego, cytrynowego oraz mlekowego. Skuteczna metoda eksfoliacji wykorzystuje leczniczo- pielęgnacyjne właściwości kwasów owocowych.

Wraz z upływem lat w skórze zachodzą liczne zmiany, które w znaczący sposób pogarszają jej kondycje i wygląd. Przede wszystkim traci ona swój naturalny blask, staje się szara i zmęczona, powstają liczne przebarwienia. Pogorszeniu ulega zapotrzebowanie w wodę, a co za tym idzie sucha i łuszcząca się skóra traci napięcie oraz elastyczność.

Zabieg ASA PEEL® polecany jest nie tylko dla osób z oznakami cery dojrzałej ale również dla tych którzy borykają się z objawami trądziku pospolitego.

Zalecana się wykonanie serii składającej się z 3 zabiegów w 7-14 dniowych odstępach.

Przy pierwszym zabiegu płatność za zabieg oraz zaliczka w kwocie 50zł, przy kolejnych za każdy wykonany zabieg. Nadpłata za zabieg zostanie rozliczona przy ostatnim zabiegu.

W przypadku BRAKU poinformowania gabinetu i specjalisty MINIMUM 6 GODZINY przed zaplanowanym zabiegiem ODLICZANA jest kwota 50zł z NADPŁACONEJ wpłaconej przy pierwszym zabiegu.

Lift Peel Peel Mission- Kwas glicyryzynowy 10%

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.
Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.
 

Czas zabiegu 60-70min

Zalecana seria 2 zabiegów co 14 dni, powtórzona co 8 miesięcy
Strefa objęta zabiegiem twarz,szyja i dekolt.

Sprawdź Nasze stałe promocje w zakładce !

Please reload

Rezerwacja online kroona centrum.png
cennik.png
bottom of page