Kosmetyki

APIS

Posiadamy w sprzedaży kosmetyki naturalne firmy Apis

-Toniki 500ml  50zł

-Mleczko 500ml 50zł

-Kremy 100ml od 60-100zł

Peel Mission

Posiadamy w sprzedaży detalicznej kosmetyki firmy Peel Mission.
 

Zalety produktów Peel Mission

1 Farmaceutyczna receptura bazująca na monokwasach, pozwalająca stworzyć spersonalizowany program inicjujący procesy regeneracyjno-naprawcze w skórze, wpływające na skuteczne redukowanie defektów skórnych o różnym podłożu.

2 Działanie systemiczne, dzięki któremu produkt wspomaga walkę z problemami skórnymi, a nie tylko redukuje ich objawy.

3 Płynna konsystencja, dzięki czemu nie tylko są bardziej wydajne, ale przede wszystkim ich wpływ na skórę jest zmaksymalizowany, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia spektakularnych efektów.

4 Skuteczność i atrakcyjna cena, czyli korzystna relacja kosztów zabiegu w stosunku do uzyskiwanych fenomenalnych efektów!

Tonik

Linia produktów do demakijażu nie zawierająca substancji drażniących, oraz detergentów. Skład produktów został ograniczony do niezbędnego minimum żeby produkty były jak najbardziej przyjazne skórze. Produkty zawierają składniki i konserwanty zaakceptowane przez ECO ERT. 

Cennik

 

Płyn miceralny poj. 500ml   50zł

Żele do mycia poj.500ml 120zł

 

TONIKI

Profesjonalna tonizacja skóry to podstawa codziennej pielęgnacji skóry. Dlatego w ofercie Peel-Mission znajdują się specjalistyczne toniki z linii kosmetyków „THERAPEUTIC ACID TONIC”, których podstawowym składnikiem są kwasy AHA lub BHA lub polihydroksykwasy.

Toniki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skór problematycznych. Zawierają wysokie stężenia składników aktywnych, a użyte komserwanty zaakceptowane są przez ECO ERT.
 

Amber Tonic poj. 200 ml

Aktywny tonik z kwasem hydroksybursztynowym, polecany do każdego rodzaju skóry, w szczególności odwodnionej, o nierównomiernym kolorycie.
 

Anti Acne Tonic poj. 200 ml

Tonik opracowany specjalnie z myślą o skórze borykającej się z problemem trądziku.
 

Anti Age Tonic poj. 200 ml

Aktywny tonik zawiera kwas glikolowy, który wyraźnie poprawiający kondycję skóry, poprzez stymulację procesów odnowy komórek.
 

Anti Comedo Tonic poj. 200 ml

Tonik z kwasem pirogronowym, idealny do codziennej pielęgnacji skóry z niedoskonałościami.
 

Aza Tonic poj. 200 ml

Tonik do pielęgnacji skóry twarzy z kwasem azelainowym o udowodnionym działaniu minimalizującym problem trądziku, także różowatego.
 

B-Like Tonic poj. 200 ml

Tonik o działaniu przeciwzmarszczkowym i nawilżającym. Szczególnie polecany jako pielęgnacja podtrzymująca efekty zabiegu B-Like Peel.
 

Lacto Tonic poj. 200 ml

Preparat Lacto Tonic przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji odwodnionej, wrażliwej i naczynkowej skóry.
 

Lightening Tonic poj. 200 ml

Delikatny tonik z kwasem mlekowym polecany szczególnie dla skóry z przebarwieniami.
 

Vitamin C Tonic poj. 200 ml

Preparat rekomendowany do codziennej pielęgnacji skóry szarej, pozbawionej blasku, z oznakami zmęczenia, narażonej na stres oksydacyjny.

Kremy

REGENER MAX ™ poj. 50 ml  Cena 80zł

Krem o silnym działaniu regenerująco łagodzącym, rekomendowany w szczególności jako „opatrunek” na skórę w trakcie rekonwalescencji po inwazyjnych zabiegach kosmetyczno-medycznych, np. peelingach chemicznych, mezoterapii czy RF.
Formuła opracowana z niezwykłą starannością bazuje na składnikach o farmaceutycznej czystości, dzięki czemu zachowuje optymalny poziom bezpieczeństwa w przypadku aplikacji na partie z przerwaną ciągłością naskórka.
Produkt przyspiesza proces jego rekonstrukcji, a dzięki zawartości pantenolu oraz kolagenu dodatkowo odbudowuje naturalną barierę skóry i łagodzi podrażnienia, dzięki czemu skóra odzyskuje komfort, jest gładsza, ukojona i nawilżona.


 

Filler Max poj. 50 ml  cena 100zł

Krem Filler Max przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji domowej. Regularne stosowanie zapewnia redukcję zmarszczek, efekt ujędrnienia skóry, poprawę elastyczności i nawilżenie.

Please reload