top of page

Moja historia

Prowadząc gabinet od 2010 roku uświadamiałam moim klientom jak ważna jest pielęgnacja pozabiegowa. Wręczając zawsze kartę zaleceń domowych klienci mają możliwość prawidłowo zadbać o swoją skórę aby była piękna, zdrowa oraz aby należycie się starzała. 

Jeśli zmagasz się z problematyczną cerą lub poszukujesz prawidłowej pielęgnacji skóry opartej na jakościowych produktach to w naszym sklepie online znajdziesz produkty dla Ciebie. Wiem, że moje wieloletnie doświadczenie pozwoli wybrać dedykowane specjalnie produkty dla Ciebie. Dodatkowo ode mnie otrzymujesz na maila spersonalizowaną domową opiekę abyś czuła się bezpiecznie używając produktów zakupionych ode mnie.

 

Dzięki odpowiednio dobranej i systematycznej pielęgnacji możesz osiągnąć spektakularne efekty również w domu.

W mojej ofercie znajdują się również produkty dedykowane dla właścicieli gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, fizjoterapeutycznych, podologicznych, masażu. Swoje 13 letnie doświadczenie zdobywałam w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce i wiem dokładnie, które
z produktów, urządzeń jest
pożądane i które umożliwi zyski dla gabinetów, a które należy omijać. 

Prywatnie
-kim ja jestem?
-co mogę Wam zaoferować?

Jestem kobietą, która od nastoletnich lat opisywała
w pamiętniku ''postanowienia'' na dany rok bądź kilka lat do przodu. 

W moich pierwszych opisach znajdują się wzniosłe postanowienia, które opierały się na spełnieniu marzeń

o własnym biznesie. Każda osoba prowadząca własny biznes wie ile potrzeb finansowych potrzeba aby otworzyć swoje przedsięwzięcie. Ja dodatkowo jeszcze ten cel sobie podniosłam bo chciałam otworzyć swój biznes tylko na własnych 4 kątach. Dlatego też, swoje pierwsze kroki
w biznesie i miłości :) stawiałam za granicą, gdyż tam miałam możliwość połączenia czynnej pracy w zawodzie ale i godnego zarobku, który pozwolił mi na odkładanie na marzenia. 

W 2016 roku z sukcesem udało mi się wrócić wraz z rodziną 
do rodzinnego miasta i otworzyć Centrum Zdrowia i Urody
we własnych 4 kątach. Centrum od początku miało ideę połączenia kilku specjalistów, którzy są ''idealni'' w swoich usługach. Dlatego też, do zespołu zostali zaproszeni specjaliści: kosmetologii, fryzjerstwa, makijażu, stylistki paznokci, masażu, dietetyki, psychologii. A co najważniejsze każdy z Nas wspierał się na każdym gruncie. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z rozwoju naszych firm bo stanowimy na rynku- znane, szanowane, profesjonalne gabinety.

W 2020 roku pojawił się w moim sercu kolejne marzenie.  Zakup i modernizację kolejnych nieruchomości, które możemy przekazywać następnym młodym, chętnym zmian ludziom.

Tak w 2022 oddaliśmy wraz z mężem następne miejsce,
w którym z sukcesem prowadzone są działalności. 

Dodatkowo jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci (córeczki Mai i synka Adasia), a do tego niepoprawną romantyczką
i żoną męża Tomka, który jest moim przeznaczeniem :)- kto mnie zna prywatnie ten wie dlaczego :P

W związku z tym zdecydowałam się ponownie podjąć próby zmiany w moim życiu aby móc być bliżej i częściej z nimi.
Bo gabinet jednak zabrał mnie ich trochę :( więc od września 2022 powoli zaczęłam się wycofywać z życia gabinetu
i dołączyłam do kadry pedagogicznej w Szkole Ponadpodstawowej, w której uczę przyszłe pokolenia kosmetyczek, masażystów. 

Gabinet, który zbudowany był z wielkiej miłości, pasji i wiedzy nie mogłam puścić bez opieki. W czerwcu 2023 został sprzedany kolejnemu młodemu pokoleniu, który będzie prowadził i opiekował się dalej :) 

A ja jestem teraz tu :) Rozpoczynająca moją dalszą przygodę życia, w której chce podzielić się swoim doświadczeniem, błędami i wszystkimi pozytywnymi wibracjami, które pomogą Wam dojść w życiu do Waszego upragnionego celu w dbaniu o Siebie, o Wasze gabinety czy rozwój osobisty, a do tego nie zrezygnować z nich pomimo trudności. 

Z wyrazami miłości do życia i do Was, 

Karolina Korona-Szatkowska

bottom of page