Zabiegi na oprawę oczu 

 
stylizacja brwi, geometria, korona centr

Stylizacja brwi i geometria brwi

Stylizacja brwi podstawowy

Profesjonalny zabieg, podczas którego Twoje brwi zyskają odpowiedni kształt i kolor. Zabieg polega na nadaniu brwiom odpowiedniego kształtu i koloru, który będzie pasował do Twojej twarzy, karnacji i koloru włosów, a przy tym wyglądać będą bardzo naturalnie.


Metodę regulacji dopasowujemy indywidualnie, w zależności od stanu i kształtu brwi oraz oczekiwań klientki.

Do zabiegu może być wykorzysta henna kremowa, która należy powtarzać co około 2-3 tygodnie lub henna pudrowa, którą należy powtarzać co 3-5 tygodni.

Stylizacja brwi rozszerzony

Podczas stylizacji brwi rozszerzonej zadbamy również o twoją skórę pod oczami. Podczas zabiegu wykorzystujemy płatki z czarnej perły i złota, które mają za zadanie oczyścić i odbudować skórę w okolicy oczu. Bogate aminokwasy i minerały sprawiają, że skóra staje się jaśniejsza i odświeżona.

Zabieg, który polega na wymodelowaniu brwi tak, aby idealnie pasowały do kształtu twarzy, koloru włosów i karnacji. Uzyskany kolor jest bardziej nasycony i trwalszy, niż w przypadku stylizacji „Podstawowej”, a efekt jest dłużej widoczny na skórze i bardziej intensywny. Do metody stylizacji brwi rozszerzonej wykonywana jest wyłącznie henna pudrowa. Metoda regulacji dobierana jest indywidualnie, w zależności od stanu i kształtu brwi oraz oczekiwań klientki.

 

Etapy zabiegu:

1. Indywidualna konsultacja ze specjalistą i omówienie oczekiwanego efektu

2. Farbowanie brwi

3. Regulacja brwi (do wyboru: pęsetą lub wosk)

4. Porady specjalisty dotyczące codziennej pielęgnacji brwi

Czas trwania zabiegu 30 min

Stylizację brwi zaleca się powtarzać co około 3 -5 tygodnie

Geometria brwi wraz z stylizacją rozszerzoną

GEOMNETRIA BRWI – PROFESJONALNA STYLIZACJA BRWI.

ZABIEG OBEJMUJE:

  • Architektura brwi z rysunkiem – dobór odpowiedniego kształtu brwi do twarzy,

  • Koloryzacja brwi BH BROW HENNA – dobór właściwego koloru ( szeroka gama kolorystyczna ), pielęgnacja zniszczonych, slabych włosków (formuła naturalnych składników)

  • regulacja brwi ,

  • profesjonalne poradnictwo dot. pielegnacji oprawy oka

Sekret henny tkwi w specjalnej formule naturalnych składników. Pozwalają one zabarwić nie tylko włosy, ale także skórę ( efekt tatuażu na skórze utrzymuje się od 5 do 14 dni i do 6 tyg na włoskach ). Henna jednocześnie dba o słabe, zniszczone włoski, przywraca wzrost brwi nawet o 60 %. Duża gama kolorów umożliwia dobranie idealnego koloru do typu urody i  preferencji klienta itp. Polecana zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Elleebana Lifting + Botox + Laminowanie +henna rzęs

Oczy to zwierciadło duszy, dlatego warto  zadbać o ich oprawę.

Elleebana Lifting + Botox + Laminowanie +henna rzęs

Zabieg ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, którym podoba się efekt, jaki daje podkręcenie rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskamy u osób, które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Zabieg skierowany jest do osób, które chcą wzmocnić i odżywić rzęsy.

Na czym polega?

Elleebana One Shot Lash Lift to nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu.
Przedłużanie rzęs nadaje oczom wyrazistości, optycznie je powiększa oraz zapewnia uwodzicielskie spojrzenie. Po zabiegu rzęsy są wydłużone, pogrubione, podkręcone i posiadają intensywny kolor.Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając.

Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs !!!

2. Kolejnym etapem jest koloryzacja rzęs, która ma za zadanie nadać rzęsom piękny i intensywny kolor.

3. Dodatkowo zabieg wzbogacony jest o BOTOX, preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.
BOTOX NIE ZAWIERA: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, barwników, silikonu, formaldehydów.

Please reload

ul. Jodłowa 10, 98-100 Łask, osiedle Przylesie 

Godziny otwarcia:

     Poniedziałek- Piątek 8:00-20:00
                  Sobota- 8:30-15:30

NIP: 831 157 4121     REGON:367422515

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT