Podologia- zabiegi na dłonie i stopy

Podologia

Drodzy klienci dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo chciałybyśmy podkreślić, iż po każdym zabiegu z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp otrzymują Państwo DARMOWE zestawy pozabiegowe m.in. pilniki , kapturki i patyczki.Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. 

 

Gabinet, w którym są świadczone usługi w zakresie pedicure, manicure stanowią wyodrębnioną część wyłącznie na jednoosobową usługę, co przyczynia się do komfortu i relaksu klienta.

Usługi:

-Pedicure specjalistyczny

Diagnoza podologiczna, przeprowadzenie profilaktycznego zabiegu podologicznego z dodatkowym opracowaniem hiperkeratoz (modzeli, odcisków, nagniotów, obcięcie i oszlifowanie paznokci, oczyszczenie wałów okołopaznokciowych bez względu na ich wielkość i ilość. Zalecenia podologiczne i pielęgnacyjne.

-Obcięcie i oszlifowanie paznokci stóp 

Diagnoza podologiczna, skrócenie paznokci, oszlifowanie płytek paznokciowych, oczyszczenie wałów paznokciowych ze zrogowaceń. Zalecenia podologiczne i pielęgnacyjne

-Pielęgnacja paznokci zgrubiałych, przerosłych 
-Korekta wrastającego paznokcia 

Diagnoza podologiczna, rozpoczęcie terapii wrastającego paznokcia poprzez klinowe podcięcie paznokcia wraz ze specjalistycznym opatrunkiem, zalecenia podologiczne

-Tamponada paznokcia

Tamponada paznokcia to sposób na pozbycie się bólu spowodowanego jego wrastaniem.

-Terapia pękających pięt 

zabieg polega na fachowym opracowaniu pięt i rozpadlin skórnych przy użyciu specjalistycznych narzędzi i technik podologicznych. Terapia obejmuje aplikacje indywidualnie dobranych preparatów medycznych i opatrunku specjalistycznego.


-Usuwanie modzeli, odcisków, nagniotków 

Rozpoznanie zmiany lub zmian, dobór najlepszej metody, przedstawienie szczegółowego planu i cen kolejnych wizyt, rozpoczęcie terapii (przeprowadzenie zabiegu, aplikacja odpowiednich preparatów i/ lub materiałów odciążających, zalecenia pozabiegowe)


Pedicure

Drodzy klienci dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo chciałybyśmy podkreślić, iż po każdym zabiegu z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp otrzymują Państwo DARMOWE zestawy pozabiegowe m.in. pilniki , kapturki i patyczki.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. 

Gabinet, w którym są świadczone usługi w zakresie pedicure, manicure stanowią wyodrębnioną część wyłącznie na jednoosobową usługę, co przyczynia się do komfortu i relaksu klienta.

Usługi:

-NOWOŚĆ!!! Pedicure kwasowy Acidboots

Czas na nowy wymiar zabiegu pedicure – zamiast w pełni manualnego usuwania zbędnego naskórka – kwasowa alternatywa, która nie tylko pozbędzie się zgrubień, nagniotków i modzeli, ale i odżywi, uelastyczni oraz będzie pielęgnować skórę Twoich stóp. Dodatkowo w trakcie zabiegu wykonywany jest przyjemny masaż.

Nie pomyl jednak kwasowego pedicure z popularnymi skarpetkami złuszczającymi – nie wywołuje on płatowego złuszczania, jest bezpieczny, a Twoje stopy natychmiast będą wyglądać świeżo i gładko!

Czemu warto wybrać ten zabieg zamiast zwykłego pedicure klasycznego? – (czyli moczenie, tarka/frezowanie, peeling, krem) – Ponieważ eksfoliacja preparatami ACIDBoost® działa wyłącznie na martwy naskórek, którego chcemy się pozbyć – dzięki temu nie uszkodzimy zdrowej skóry i w efekcie nie będzie ona tak szybko ponownie narastać. Ale eksfoliacja to zaledwie jeden z czterech kroków pielęgnacyjnych w tym zabiegu! Składa się on kolejno z fazy oczyszczania i zmiękczania skóry, fazy złuszczania, fazy wygładzania, fazy odżywienia skóry i relaksu.


-Pedicure klasyczny z malowaniem lakierem lub odżywką    
(usunięcie zrogowaceń, obcięcie paznokci, oszlifowanie, peeling, masaż, pomalowanie lakierem w jednym kolorze)

-Pedicure hybrydowe 

(usunięcie zrogowaceń ze stóp, obcięcie paznokci, oszlifowanie, peeling, masaż, lakier hybrydowy w jednym kolorze)

Manicure

Manicure Biznesowy ​hybrydowy

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej niezależnej i silnej kobiety. W kontaktach biznesowych niezwykle ważne jest pierwsze wrażenie, zaś dbałość o szczegóły może przeważyć szalę ważnego kontraktu na Twoją korzyść. Jeżeli zgadzasz się z powyższymi stwierdzeniami Manicure Biznesowy to idealna propozycja dla Ciebie!
Oddaj się w ręce wykwalifikowanych kosmetologów, które sprawią, że Twoje dłonie będą emanowały subtelnym pięknem i potwierdzały Twój zawodowy profesjonalizm.
Ponadto zabieg ten odpręży Cię i sprawi, że na chwilę przeniesiesz się w świat błogiego relaksu, gdyż jest wykonywany  w zaciszu gabinetu na wygodnych leżankach, który pomoże się zrelaksować po ciężkim dniu. Pozwól sobie na małą przerwę i spraw, aby każdy detal Twojego wizerunku był idealny!

Zabieg obejmuje:

 • Manicure biologiczny,

 • Malowanie lakier hybrydowy

 • Aplikację kremu nawilżającego.


Business Linia oferowane jest aż 18 eleganckich kolorów, które idealnie wpisują się w biznesowy dress code. Kolory są stonowane i zgaszone, gdyż Biznesowym dress code nie ma miejsca ma neony, ostre kolory, zdobienia czy wzorki. Wszystkie paznokcie powinny być pomalowane na jeden kolor.
 

Znaczenie kolorów

Kolory w biznesowym dress code mają ogromne znaczenie. Dobrze jest się z ich znaczeniem zapoznać i świadomie po nie sięgać:

beżowy – takt, zaufanie
czarny – ekskluzywność, elegancja
niebieski – zaufanie
czerwony – pewność siebie, duże aspiracje
szary – kompetencje, szacunek
biały – uczciwość, czystość


Manicure klasyczny z malowaniem 

Zabieg obejmuje:

 • Opiłowanie i opracowanie paznokci,

 • Malowanie lakierem

 • Kompleksową pielęgnację dłoni, (masaż)

 • Aplikację kremu nawilżającego.

Manicure +IBX system odbudowy paznokci

WSKAZANIA DO ZABIEGU MANICURE Z SYSTEMEM IBX:

 • długotrwałe noszenie stylizacji żelowej, akrylowej, hybrydowej lub tipsów

 • paznokcie słabe i cienkie jak papier

 • rozdwajające i łuszczące się

 • białe plamki, bruzdy i uszkodzenia

 • kruche i łamliwe paznokcie

Manicure Z SYSTEMEM IBX może być wykonywany jako samodzielny zabieg, może stanowić dodatek do zabiegu kolorowego manicure (zarówno manicure klasycznego, jak i manicure hybrydowego.) IBX System wykonujemy co 7-14-21 dni. Częstotliwość ustalana jest indywidualnie w zależności od stanu płytki paznokcia i kolejnej pielęgnacji. IBX to zabieg całoroczny. To idealne rozwiązanie dla Pań, które chcą cieszyć się zdrowymi paznokciami i kolorem jednocześnie. IBX może być wykonywany już od 12 roku życia. IBX jest zabiegiem wzmacniającym płytkę paznokcia w całkowicie bezpieczny sposób. Nie ma żadnych przeciwwskazań Należy jednak odstawić wszelkie odżywki do paznokci na minimum 1-2 tygodni (szczególnie te z formaldehydami).

Natomiast po zabiegu manicure japońskiego przerwa musi trwać około 1 miesiąca.

-Manicure dla panów Spa

 

Drodzy klienci dbając o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo chciałybyśmy podkreślić, iż po każdym zabiegu z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp otrzymują Państwo DARMOWE zestawy pozabiegowe m.in. pilniki , kapturki i patyczki.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. 

Gabinet, w którym są świadczone usługi w zakresie pedicure, manicure stanowią wyodrębnioną część wyłącznie na jednoosobową usługę, co przyczynia się do komfortu i relaksu klienta

Please reload

ul. Jodłowa 10, 98-100 Łask, osiedle Przylesie 

Godziny otwarcia:

     Poniedziałek, Piątek 8.00-18:00

Wtorek, Środa, Czwartek 10.00-20.00
               

NIP: 831 157 4121     REGON:367422515