top of page

Przebarwienia

NOWOŚĆ!
RF Frakcyjne Mikroigłowe

infiniteRF_facebook_3.png

W Korona Centrum są dostępne zaawansowane zabiegi Infinity na twarz.

INFINITÉ RF(RF Mikroigłowe) to innowacyjna metoda frakcjonowania skóry specjalnie opracowaną kasetą  micro infinité za pomocą izolowanych mikrokryształowych igieł pokrytych  złotą membraną. Technologia ta przenika ciągłość naskórka wprowadzając  mikrokryształy na odpowiednio dobraną głębokość kontrolowaną  elektronicznie przez urządzenie. Dzięki izolowanym po długości  mikroigłom energia fali radiowej emitowana jest jedynie z tzw. guzka  mikrokrystalicznego. Zapewnia to brak podgrzania tkanek na powierzchni  skóry, a jedynie w jej głębokich partiach. Taka emisja fali pozwala  zachować większą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Technologię frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej wykorzystujemy do

ujednolicania skóry twarzy:

 • ujędrnienie,

 • zwężenie porów,

 • zmniejszenie blizn i przebarwień pozapalnych,

 • redukcja zmarszczek,

 • widoczna redukcja przebarwień,

 • zmniejszenie rumienia,

oraz zabiegów estetycznych na ciało:

 • intensywne ujędrnianie mocno wiotkiej skóry,

 • likwidacja lub redukcja rozstępów,

 • zabiegi antycellulitowe,

 • blizny po zabiegach laparoskopowych,

 • blizny po cesarskim cięciu.

 

   Efekty:

 • napięcie i ujędrnienie skóry,

 • lifting, spłycenie zmarszczek i drobnych linii,

 • przyrost kolagenu,

 • poprawa kolorytu i widoczny blask,

 • zmniejszenie widoczności porów,

 • przyrost nowego kolagenu,

 • wyrównanie blizn powierzchownych,

 • redukcja rozstępów i blizn,

 • ujędrnienie skóry ciała,

 • likwidacja nadpotliwości.

NOWOŚĆ!
Zabieg Interfuse-
Nanotechnologia Melasma

indeks.jpg

Interfuse  Melasma to zabieg zaprojektowany do skutecznego terapeutycznego  usuwania przebarwień. To zasługa multimodalnego systemu, polegającego na  jednoczesnym działaniu monokwasu i stymulatorów tkankowych, podanych w  nowoczesnej formule opartej na nanotechnologii.

Zabieg inicjuje intensywny proces przebudowy, który zachodzi w  głębszych warstwach skóry, bez jej nadmiernego złuszczania i  podrażnienia.

Zabieg stworzony dla osób z problemem przebarwień o różnym  pochodzeniu. Kluczowym składnikiem produktu jest kwas traneksamowy  (uznany przez WHO za skuteczny lek w przypadku melasmy), który wykazuje  działanie na wielu etapach melanogenezy, wpływając nie tylko na  istniejące zmiany barwnikowe, ale również zapobiegając ich nawrotom.

Seria zabiegowa 4-6 zabiegów co 14-21 dni, przypomnienie co 3-6 miesięcy

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

- Interfuse Melasma Serum lub Depigen Tonic - skoncentrowana kuracja bazująca na składnikach o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym skóry z problemem przebarwień o różnej etiologii.

- Interfuse Melasma Tonic lub Depigen Tonic 

Depigen Peel Mission

przebarwienia.jpg

Linia DepiGen PEEL to produkty do pielęgnacji domowej i profesjonalny zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii. Łączy właściwości 10% kwasu gentyzynowego, heksylrezorcynolu i bogatych w enzymy ekstraktów owocowych. Składniki aktywne linii wykazują działanie dwukierunkowe: minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.

LINIA DEDYKOWANA DLA SKÓRY: - z przebarwieniami o różnej etiologii

DZIAŁANIE KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW: - rozjaśnienie przebarwień, - ujednolicenie kolorytu cery, - wygładzenie i odnowa naskórka, - hamowanie aktywności tyrozynazy, - przyspieszenie degradacji melaniny.

 

Rekomendowana seria 4-6 zabiegów co 14-21 dni, przypomnienie co 6-10miesięcy.

 

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

- DepiGen Peel Serum - skoncentrowana kuracja bazująca na składnikach o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym skóry z problemem przebarwień o różnej etiologii.

- DepiGen Peel Tonic - preparat zawierający kwas gentyzynowy oraz ekstrakty z mango i kiwi, bogate w enzymy owocowe.

IPL- redukcja przebarwień światłem

ipl.jpgipl

Przebarwienia (hiperpigmentacja) to plamki lub plamy o intensywnym brązowym kolorze, które mogą być nabyte lub towarzyszyć człowiekowi od urodzenia. Czynnikiem, który decyduje o kolorze skóry jest naturalny barwnik- melanina. Laserowe usuwanie przebarwień IPL polega na wytworzeniu przez urządzenie impulsu, który jest wybiórczo pochłaniany przez melaninę. Pochłonięta energia zamienia jest na ciepło, które podgrzewa melanocyty prowadząc do ich zniszczenia.

 

W ciągu kilku godzin po wykonaniu zabiegi dochodzi do znacznego ściemnienia przebarwień. W kolejnym dniu po zabiegu rozpoczyna się proces łagodzenia złuszczenia naskórka, który może trwać do 2 tygodni.

 

IPL najlepiej radzi sobie z płytko położonymi przebarwieniami, w przypadku tych troszkę głębszych należy powtórzyć zabieg od 3-5 razy w odstępach 3-4 tygodni. Postępowanie po zabiegowe:

-nie należy wystawiać się na działanie promieni słonecznych i zakaz jest korzystania z usług solarium, -stosować należy kremy z filtrem

-podczas okresu złuszczania można zalecić pacjentowi natłuszczanie skóry,

-zalecane jest stosowanie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej (zapytaj kosmetologa)

Reti Peel -10% Retinol

retipeel.webp

Reti Peel- spotęgowana siła Reti odmładzania ! Zaawansowany system silnie odmładzający, bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych. Rekomendowany dla skóry dojrzałej od 30 r.ż, z widocznymi przebarwieniami, utratą jędrności i zmarszczkami. 2 kompleksy retinolu, wzmocnione składnikami intensyfikującymi odnowę skóry.  

Wskazania:

-ze zmarszczkami

-z widoczną utratą jędrności i elastyczności skóy

-z przebarwieniami Efekty:

-Efekt totalnej regeneracji struktur skóry widoczny już po 1 zabiegu !

-inicjuje procesy naprawcze,

-przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

-efektywnie wygładza,

-przywraca młody wygląd  

Przebieg zabiegu- 2 etapy:

Dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

Pierwsza faza to zabieg w gabinecie , którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

Seria zabiegowa od 2-3 zabiegów co 21 dni, następnie przypomnienie co 6-10miesięcy

Mezoterapia igłowa

oczy.jpg

Przebarwienia pojawiające się na skórze to zmiany barwnikowe, które wynikają z niepoprawnej syntezy i punktowego ułożenia melaniny (barwnika skóry), tworząc plamy w różnych odcieniach brązu. Najczęściej  powstają w wyniku pojawiających się zmian zapalnych, nadmiernej  ekspozycji na promienie słoneczne, zaburzeń hormonalnych lub w przypadku  przyjmowania niektórych leków.

Bez obaw. Jesteśmy w stanie zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować przebarwienia i hiperpigmentacje. Grunt to systematyczność i odpowiednia pielęgnacja.

Produkty, które pomogą w walce ze zmianami barwnikowymi: • Venome MESO- Delicate white, Antiox, Atopic • Venome Succinate- Amber Hydro

Dermaheal SB

 

Seria zabiegowa od 2-5 zabiegów, co 2-4 tygodnie

Przeciwwskazania:

 • Skłonność do bliznowców

 • Choroby skóry w miejscu planowanego zabiegu

 • Ciąża

 • Karmienie piersią

 • Nieuregulowana cukrzyca

 • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych

 • Choroba nowotworowa

Rezerwacja online kroona centrum.png
bottom of page