top of page

Odmłodzenie i Lifting

NOWOŚĆ!
Age Rebot Zabieg Nanotechnologia Odmładzanie

age_reboot_peeling_t4QSdu.png

AGE  REBOOT to zabieg zaprojektowany do skutecznej terapeutycznej walki  przeciwstarzeniowej, polegającej na jednoczesnym działaniu monokwasu,  stymulatorów tkankowych i komórek macierzystych, podanych w nowoczesnej  formule opartej na nanotechnologii.

Zabieg inicjuje intensywny proces przebudowy, który zachodzi w  głębszych warstwach skóry, bez jej nadmiernego złuszczania i  podrażnienia. Kwas bursztynowy, jako główny składnik preparatu jest  doskonałym biostymulatorem.

Uczestniczy w cyklu przemian biochemicznych prowadzących do  powstawania ATP – energii niezbędnej do funkcjonowania komórek. Aktywuje  procesy metaboliczne, stymulując syntezę podstawowych struktur  białkowych.

Jego aktywność przeciwzmarszczkową intensyfikuje opatentowany,  liposomalny kompleks komórek macierzystych jabłoni, które są bogate w  czynniki epigenetyczne i metabolity, zapewniające długą żywotność  komórkom skóry.

Hamuje proces starzenia chronologicznego oraz zwiększa potencjał  regeneracyjny skóry. Dodatkowo stymulatory tkankowe wykazują właściwości  odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji jej komórek, spotęgowaniu  wydajności produkcji włókien kolagenu i elastyny, czego efektem jest  widoczna poprawa jędrności, gęstości oraz jakości cery.

Zabieg rekomendowany jest w serii 4-6 zabiegów, a następnie zabieg przypominający co 6-10 miesięcy.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi:

- Interfuse Age Root Serum lub Serum Lipocoll Larens

- Interfuse Age Root Tonic lub Lift Tonic Peel Mission

Larens Zabieg odmładzający
z mezoterapią mikroigłową +terapia tlenowa

Rok-2020-min.webp

To jest zabieg najczęściej wybierany i najbardziej świetny sposób na odmłodzenie. 

W widoczny i odczuwalny sposób:

 • ujędrni Twoją skórę

 • zredukuje zmarszczki

 • wyrówna koloryt

Zabieg Larens odmładzający to połaczenie ampułki j AntiAging z mezoterapią mikroigłową.

Przebieg zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od nałożenia delikatnego kwasu, następnie wykonujemy wykonujemy oczyszczenia a następnie mikronakłucia, aplikujemy ampułkę, zwiększając w ten sposób wchłanianie substancji aktywnych w niej zawartych.

Następnie aplikujemy na twarz serum peptydowe, maskę kolagenową i naszą rewolucyjną maskę Bio Renew. 

 

Ampułka Anti Aging otrzymała prestiżową nagrodę INNOWACJA LNE.

Efekt zabiegu zobaczysz i poczujesz natychmiast po zabiegu!!!

Zabieg polecany jest co 4 tygodnie w serii 4-6 zabiegów, a następnie jeden zabieg na przypomnienie co 3-6 miesięcy

NOWOŚĆ!
Hifu to innowacyjny i bezoperacyjny lifting skóry na poziomie warstwy SMAS, nieosiągalnej do tej pory w zabiegach nieinwazyjnych kosmetologii estetycznej!

hifu_20.jpg

HI’Fuson to innowacyjny i bezoperacyjny lifting skóry na poziomie warstwy SMAS, nieosiągalnej do tej pory w zabiegach nieinwazyjnych kosmetologii estetycznej! Technologia HIFU zabieg na twarz zastosowana w urządzeniu HI’FUsion.

Działa ona w oparciu o najbardziej zaawansowaną energię ultradźwiękową, pozwalającą na głęboką penetrację głębszych warstw skóry właściwej i warstwy mięśniowo-powięziowej (SMAS). Zapewnia tym samym: wyszczuplenie i konturowanie twarzy; redukcja podwójnego podbródka, poprawa owalu twarzy, zmniejszenie tzw. “chomików”, ujędrnianie szyi, spłycenie zmarszczek wokół oczu i na czole, redukcja bruzd nosowo-wargowych i marionetki, napięcie i ujędrnienie skóry na polikach, uniesienie brwi, wyszczuplenie i modelowania sylwetki; redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ramionach, plecach, poprawa jędrności skóry np. po ciąży, podniesienie i ujędrnienie pośladków, ujędrnienie ramion tzw. pelikanów, ujędrnienie i podniesienie biustu, Podczas zabiegu wykonujemy na obszarze poddawanym zabiegowi 4 przejścia, na dwóch różnych głębokościach.

Taka procedura wywołuje efekt maksymalnego zagęszczenia skóry, który przebiega w kilku etapach: “ściąganie” skóry w jej głębokich warstwach odczuwalne bezpośrednio po zabiegu; stymulacja wzrostu kolagenu wywołana podczas zabiegu trwa nawet przez 6 miesięcy. W tym czasie warto jest wspomagać skórę w odbudowie przez dostarczanie odpowiednich składników budulcowych (polecany odpowiednie preparaty, suplementy i dodatkowe zabiegi np. mezoterapia); trwała reorganizacja struktury włókien podporowych skóry. Informację o działaniu technologii HIFU na twarz. Podczas zabiegu wykorzystuje się falę ultradźwiękową o wyjątkowym skupieniu. Jeden strzał może wytworzyć nawet blisko dziesięć tysięcy punktów kondensacji, które mają bezpośredni wpływ na wytwarzanie się kolagenu. Włókna są podgrzewane, co powoduje ich rozszerzenie, a następnie natychmiastowe kurczenie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, wiązka ultradźwięków 3-ciej generacji jest jeszcze bardziej skupiona. Zapewniona jest wówczas większa energia podczas stosowania urządzenia oraz głębsze i silniejsze działanie. Efekty są trwalsze i utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku innych urządzeń tego typu. Ma to miejsce ze względu na zastosowanie najnowszej technologii skoncentrowanej wiązki fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu.

 

Zapraszamy na konsultację kosmetologiczną przed zabiegiem koszt 100zł, na którą można zapisać się pod numerem telefonu: 797 969 226 lub wybrać opcję online konsultacja kosmetologiczna HIFU

W cenie zabiegu: koktajl lub maska bioceluzoza

NOWOŚĆ!
RF Frakcyjne Mikroigłowe

infiniteRF_facebook_3.png

INFINITÉ RF to innowacyjna metoda frakcjonowania skóry specjalnie opracowaną kasetą  micro infinité za pomocą izolowanych mikrokryształowych igieł pokrytych  złotą membraną. Technologia ta przenika ciągłość naskórka wprowadzając  mikrokryształy na odpowiednio dobraną głębokość kontrolowaną  elektronicznie przez urządzenie. Dzięki izolowanym po długości  mikroigłom energia fali radiowej emitowana jest jedynie z tzw. guzka  mikrokrystalicznego. Zapewnia to brak podgrzania tkanek na powierzchni  skóry, a jedynie w jej głębokich partiach. Taka emisja fali pozwala  zachować większą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Technologię frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej wykorzystujemy do

ujednolicania skóry twarzy:

 • ujędrnienie,

 • zwężenie porów,

 • zmniejszenie blizn i przebarwień pozapalnych,

 • redukcja zmarszczek,

 • widoczna redukcja przebarwień,

 • zmniejszenie rumienia,

oraz zabiegów estetycznych na ciało:

 • intensywne ujędrnianie mocno wiotkiej skóry,

 • likwidacja lub redukcja rozstępów,

 • zabiegi antycellulitowe,

 • blizny po zabiegach laparoskopowych,

 • blizny po cesarskim cięciu.

    EFEKTY ZABIEGOWE:

 • redukcja blizn potrądzikowych,

 • redukcja nadpotliwości,

 • działanie termo koagulacyjne,

 • odmładzanie,

 • redukcja rozstępów,

 • lifting,

 • likwidacja cieni i obrzęków pod oczami,

 • usuwanie przebarwień i plam,

 • szybki proces gojenia,

 • efekty widoczne po pierwszym zabiegu.

Lift Peel Peel Mission
Kwas glicyryzynowy 10%

indeks.jpg

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy. Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.  

Czas zabiegu 60-70min

Zalecana seria 2-3 zabiegów co 14-21 dni, powtórzona co 8 miesięcy Strefa objęta zabiegiem twarz,szyja i dekolt.

 

Reti - 10% Retinol

retipeel.webp

Reti Peel- spotęgowana siła Reti odmładzania ! Zaawansowany system silnie odmładzający, bazujący na dwóch unikalnych kompleksach retinolowych. Rekomendowany dla skóry dojrzałej od 30 r.ż, z widocznymi przebarwieniami, utratą jędrności i zmarszczkami. 2 kompleksy retinolu, wzmocnione składnikami intensyfikującymi odnowę skóry.  

Wskazania:

-ze zmarszczkami

-z widoczną utratą jędrności i elastyczności skóy

-z przebarwieniami

 

Efekty:

-Efekt totalnej regeneracji struktur skóry widoczny już po 1 zabiegu !

-inicjuje procesy naprawcze,

-przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

-efektywnie wygładza,

-przywraca młody wygląd  

Przebieg zabiegu- 2 etapy:

Dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalne podwójne kompleksy retinolowe o stężeniu 10%.

Pierwsza faza to zabieg w gabinecie , którego kluczowym elementem jest spotęgowany kompleks retinolu o najwyższym stężeniu 10%, wzmocniony unikalną kompilacją kwasów AHA. Wpływa na głębsze warstwy skóry, inicjując procesy naprawcze, przyczynia się do przywrócenia jędrności, napięcia i gęstości skóry.

Drugi etap trwa kolejnych 7 dni i polega na aplikacji specjalistycznego kremu do nocnej odnowy skóry. Preparat, w skład którego wchodzi kompleks retinolu o stężeniu 2,5%, papaina oraz składniki odżywcze, efektywnie wygładza, niweluje niedoskonałości cery, przywracając młody wygląd, zwiększając poziom nawilżenia oraz nadając jednolity koloryt.

 

Seria tylko 2-3zabiegów co 14-21dni raz co 8-10 miesięcy !

Twarz+szyja+dekolt+ dłonie    60-70 min        

Karboksyterapia
wygładzenie i zniwelowanie zmarszczek,
cieni pod oczami, opadającej powieki

DSC_2489.jpg

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu urządzenia Concerto, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2). Z roku na rok nasza skóra traci swą młodzieńczą elastyczność i jędrność. Drobne rysy twarzy pogłębiają się tworząc zmarszczki. Włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za napięcie skóry ulegają osłabieniu. W organizmie spada poziom substancji i witamin stymulujących produkcję kolagenu niszczonego przez wolne rodniki i toksyny. Jednym ze sposobów uwolnienia się od tego problemu jest poddanie się zabiegowi karboksyterapii. Podanie dwutlenku węgla w zmarszczkę lub jej okolice powoduje wzmożoną syntezę kolagenu i elastyny. Temu zabiegowi można poddać każdy rodzaj zmarszczek, a w szczególności „kurze łapki” oraz zmarszczki szyi. Terapia przynosi bardzo dobre efekty, po zabiegu może wystąpić bardzo delikatne zaczerwienienie skóry. Na efekty należy poczekać około 3-4 tygodni.

 

Efektem tych procesów jest wzmocnienie napięcia skóry i zwiększenie jej grubości. Pacjent obserwuje, w zależności od leczonego obszaru,  zmniejszenie ilości drobnych zmarszczek oraz podwyższenie napięcia skóry opadającego podbródka czy szyi.

 

REWITALIZACJA OKOLIC OCZU

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, dlatego wymaga starannej pielęgnacji. Dzięki aplikacji CO2 w okolicach konturów oczu uruchomionych zostaje kilka mechanizmów wydatnie poprawiających wygląd skóry. Jednymi z wielu będą stymulacja produkcji kolagenu, przyspieszenie i usprawnienie procesu neowaskularyzacji (tworzenia nowych naczyń krwionośnych) oraz działanie lipolityczne( redukujące tkankę tłuszczową).

Wskazania:

Worki i cienie okolic oczu

Zmarszczki statyczne okolic oczu

Poduszeczki tłuszczowe okolic oczu  

REWITALIZACJA SKÓRY SZYI, DEKOLTU I DŁONI

Głównym celem karboksyterapii okolic szyi, dekoltu i dłoni jest spowodowanie stymulacji procesów mających na celu zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze a zatem jej pogrubienie. Rozbudowa sieci naczyń krwionośnych wpływa również dodatnio w związku z dostawą większej ilości tlenu i substancji odżywczych co przekłada się na widoczną poprawę jakości skóry.

 

DODATKOWE ZALECENIA PO KARBOKSYTERAPII

 • po  zabiegu, w miejsce leczone nie należy aplikować żadnych kremów, za wyjątkiem poleconych przez osobę wykonującą zabieg

 • w dniu zabiegu należy ograniczyć aktywność fizyczną

 • do 2 dni po zabiegu nie wolno korzystać z basenu, sauny

 • jeśli po zabiegu pojawi się siniak czy wybroczyna można stosować miejscowo preparaty farmaceutyczne (z arniką, wit. C itp.) przyspieszające jego wchłanianie lub poczekać do naturalnego wygojenia

 • jeśli przy korzystaniu z karboksyterapii pragniesz zmniejszyć obwody ciała, pamiętaj aby bezwzględnie stosować zalecenia żywieniowe, ze względu na fakt, iż karboksyterapia jest w stanie niszczyć komórki tłuszczowe ale to twój organizm musi ten tłuszcz zmetabolizować. PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża i okres laktacji,

 • ciężkie choroby serca i płuc,

 • niewydolność narządowa,

 • choroba nowotworowa,

 • hemofilia,

 • stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej,

 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe (także przeziębienie)

 • zakażenia grzybicze,

 • okres antybiotykoterapii,

 • terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej,

 • epilepsja

Japoński Lifting Kobido

masaz-twarzy-kobido-5-1.webp

Kobido, nazywane często liftingiem bez skalpela to jeden z najstarszych

masaży na świecie. Dzięki zastosowaniu różnorodnych technik manualnych

działa na głębokie warstwy skóry i mięśni twarzy.

WSKAZANIA

 • utrata jędrności skóry twarzy

 • pierwsze oznaki starzenia

 • zmęczenie

 • życie w ciągłym pośpiechu

 • stres

 • napięcia w obrębie twarzy i karku

PRZECIWWSKAZANIA

 • stany zapalne skóry

 • gorączka

 • skaleczenia i otarcia naskórka

 • opryszczka

 • trądzik różowaty w fazie zaostrzenia

 • cera naczynkowa

 • wysokie nadciśnienie tętnicze

EFEKTY

 • zniwelowanie napięć

 • wprowadzenie w stan relaksu

 • pobudzenie procesów uwalniania toksyn i zanieczyszczeń

 • poprawa krwioobiegu

 • odmłodzenie i dodanie skórze blasku

 • naturalny lifting

Mezoterapia igłowa - odmłodzenie

oczy.jpg

ODMŁODZENIE DZIĘKI SUBSTANCJOM AKTYWNYM

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu preparatów w okolice twarzy/ szyi/dekoltu/skóry głowy.

Dzięki tej technice można wprowadzać substancje aktywne, omijając barierę naskórkową przez którą nie przenika większość kosmetyków.

Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednia kombinacja substancji aktywnych pozwala uzyskać bardzo dobre efekty w krótkim czasie.

Ampułki ze składnikami aktywnymi dobieramy przede wszystkim do rodzaju i problemów skóry.

Rezerwacja online kroona centrum.png
cennik.png
bottom of page