top of page

Regulamin Płatności w Gabinecie Korona Centrum

§1 OPŁATA ZA PIERWSZĄ WIZYTĘ

 

 1. Aby zarezerwować pierwszą wizytę w gabinecie Korona Centrum, należy dokonać przedpłaty w kwocie podanej przy rezerwanej usłudze telefonicznie lub online. Kwota przedpłaty zostaje odjęta od ceny usługi.

 2. Przedpłata za rezerwację terminu jest formą zadatku. Oznacza to, że w przypadku rezygnacji z wizyty w danym terminie, nie zostaje zwrócona.

 3. Zmiana terminu wizyty bez utraty zadatku jest możliwa do 60h przed jej terminem. Należy wówczas skontaktować się z gabinetem (telefonicznie lub sms) i ustalić nowy termin wizyty.

 4. Płatności za usługi w gabinecie Korona Centrum przyjmowane są w gotówce oraz w formie karty płatniczej.

§2 OPŁATY ZA KOLEJNE WIZYTY

 

 1. Opłaty za wizyty kontrolne oraz zabiegowe nie wymagają przedpłat. Rozliczane są po wykonaniu usługi. 

 2. Odwołanie wizyty zabiegowej lub kontrolnej możliwe jest do 48h przed jej odbyciem się.

 3. W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż 48h przed jej odbyciem się, rezerwacja kolejnej jest możliwa wyłącznie po dokonaniu przedpłaty w wysokości 50 zł.

 4. Przedpłaty za wizyty kontrolne i zabiegowe są przyjmowane przed ustaleniem nowego terminu na konto gabinetu lub poprzez kartę płatniczą. Kwota zadatku za konsultację lub zabiegi kosmetyczne, trychologiczne, depilacje laserową wynosi 50 zł.

 5. W przypadku rezygnacji z zadatkowanej wizyty, zadatek przepada. W przypadku chęci zmiany terminu zadatkowanej wizyty, należy zrobić to min. 60 h wcześniej, aby zadatek został przeniesiony na kolejny termin.

 6. W przypadku nieodwołania wizyty zabiegowej lub kontrolnej lub rezygnacji z wizyty tego samego dnia należy uiścić opłatę w wysokości 50% wartości wizyty na konto gabinetu Korona Centrum. Kwota nie jest odejmowana od wartości wizyty.

 7. Płatności za usługi w gabinecie przyjmujemy w formie gotówki oraz karty płatniczej.

bottom of page