top of page

Zwroty i reklamacje


Zwroty:
- Zgodnie z obowiązującymi przepisami, klient ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu.
 
- W przypadku chęci skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, prosimy o wypełnienie formularza zwrotu dostępnego na naszej stronie internetowej oraz odesłanie zakupionych szkoleń online lub ebooków w niezmienionym stanie.
- Jeśli zwrot zostanie dokonany w terminie 14 dni, zobowiązujemy się zwrócić pełną kwotę zapłaconą przez klienta na wskazany przez niego rachunek bankowy, niezwłocznie i nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu.

-art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
-o dostarczanie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym, za które konsument jest zobowiązany do zapłaty ceny, jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, i przyjął to do wiadomości, a przedsiębiorca przekazał konsumentowi potwierdzenie, o którym mowa w art. 15 ust. 1 i 2 albo art. 21 ust. 1;.

-Zgodnie z powyższym przepisem  – klient ma prawo zwrócić produkt cyfrowy tak długo, dopóki nie zacznie z niego korzystać. Jeśli zacznie – świadczenie zostanie spełnione i traci prawo odstąpienia od umowy. 

Reklamacje

 

Jeśli zakupiony przez Ciebie produkt okazał się wadliwy, uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem, chętnie pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Poniżej przedstawiamy procedurę reklamacyjną:

 

  1. Skontaktuj się z nami, używając jednego z dostępnych sposobów kontaktu (formularz kontaktowy, e-mail, infolinia).
    Infolinia (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00): 509104808

E-mail: kkoronacentrum@gmail.co,

  1. Opisz szczegółowo problem, który napotkałeś, i dołącz wszelkie istotne informacje oraz dokumenty, takie jak numer zamówienia, paragon lub faktura.

  2. Odpowiemy na Twoje zgłoszenie w możliwie najkrótszym czasie i udzielimy dalszych instrukcji dotyczących reklamacji.

  3. Jeśli reklamacja zostanie uznana, będziemy dążyć do rozwiązania problemu w sposób, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Może to obejmować wymianę produktu na nowy, naprawę, zwrot pieniędzy lub inną formę rekompensaty.

 

Adres do reklamacji:
Korona Centrum Karolina Korona-Szatkowska

Jodłowa 10

 

98-100 Łask

509104808

bottom of page